Tomb Raider novinky

Vydání výroční knihy!

20 Years of Tomb Raider - kniha Meagan Marie  - VYCHÁZÍ PRÁVĚ DNES!

Sada nových screenů pro RotTR: 20 Year Celebration

/přejděte kliknutím na screen/

Launch trailer k RotTR: 20 Year Celebration

RotTR: 20 Year Celebration je zlatý!

kliknutím na obrázek přejděte na zprávu >>>

Woman vs. Wild #4: Croft Manor - s českými titulky

Jistě jste už zaznamenali, řw na světlo světa se před pár dny dostal nový trailer k RotTR - Woman vs. Wild #4. Nezapomněli jsme ani my, ale protože jsme chtěli docíůot toho nejlepšího pro Vás, nasadili jsme mu rovnou české titulky.

Proměna, posun, evoluce

Vážení a milí hráči a hráčky,

již několik hodin jste mohli sledovat, že se kolem Kroniky něco začalo dit, že přichází úpravy a změny. Začalo se objevovat zcela nocé jméno - TOMB RAIDER WANDERLUST. Že jste ho ještě neslyšeli, a ptáte se, co má společného s Tomb Raider a Kronikou Tomb Raider?

ŘEKNEME-LI TO ZKRÁCENĚ - TAK VŠE! TOMB RAIDER WANDERLUST vlastně je Kronika Tomb Raider, tak jak jí očekáváte, jen v nové podobě, s novými cíli a novým elánem.

TOMB RAIDER WANDERLUST se z Kroniky vyvinul. Jedná se o novou databázi informací o všem ze světa Lary Croft, která bude formou online magazínu od fanoušků pro fanoušky a jeho knihovny dostupná všem, kdykoli a odkudkoli - a to ZCELA ZDARMA! Projekt vznikl za účelem toho, aby v novém, zajímavém, moderním kabátě dále informoval všechny o všem kolem Lary.

TO OVŠEM ZDALEKA NEZNAMENÁ, ŽE KRONIKA TOMB RAIDER ZANIKLA - to bychom nemohli udělat! Vše na Kronice zůstane tak, jak je, tak, jak to máte rádi, jak to znáte. KRONIKA TOMB RAIDER se stane opravdovou kronikou toho, co Lara Croft doposud prožila. Zůstane důstojnou matkou svému dítku - projektu TR: WANDERLUST, zůstane tady s Vámi a pro Vás, vlastně jako jakési online muzeum.

CO VLASTNĚ ZNAMENÁ TO SLŮVKO WANDERLUST? - Je to ROZTOULANOST, VÁŠEŇ PRO DOBRODRUŽSTVÍ - a nic jiného Laru Croft necharakterizuje lépe!

První speciální číslo tohoto internetového magazínu, věnované 20 letům naší legendy, vychází JIŽ NA PODZIM!

Pro více informací a detaily o vydání sledujte připravované stránky na adrese www.tombraiderwanderlust.cz

Těšíme se na Vás! JMÉNEM TÝMU KRONIKY TOMB RAIDER I REDAKCE TOMB RAIDER WANDERLUST

redaktoři Jirka ß Jirka :-)

RotTR: 20 Year Celebration na PS4 Pro!

Jak jste pravděpodobně už slyšeli, Sony včera oznámili svou novou konzoli, která bude na světě od 10. listopadu PlayStation 4 Pro. S radostí oznamujeme, že RotTR:20 Year Celebration jí bude plně podporovat a bude tak jednou z prvních 4K her pro tuto konzoli, Na předvedení v New Yorku to byl právě Rise, kdo byl předváděn.

CELÁ ZPRÁVA NA ODKAZE >>>

EXKLUZIVNĚ dema z Gamescom 2016!

EXKLUZIVNĚ dema z GAMESCOM 2016!

Díky Crystal Dynamics a nám máte exkluzivní příležitost prohlédnout si demo, které bylo veřejnosti předváděno na Gamescomu 2016! Verze bez komentářů:

a verze s komentáři od vývojářů:

Obsah dostáváte s předstihem před před tiskem, to stojí za to, ne?

Ian Milham je novou posilou Crystal Dynamics!

Herní veterán Ian Milham (série Dead Space, Electronics Arts) se připojil k týmu Crystal Dynamics na pozici Game Directora pro Tomb Raider.
Sám k tomu říká, že žánr adventur je jeho dlouhodobou láskou a práci Crystal Dynamics sleduje a obdivuje. Tak hodně štěstí!

Nový trailer k DLC Blood Ties!

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites