Tomb Raider novinky

Opět oslavenec :-)

Dnes opět slaví jeden z nejvýznamnějších členů týmu Core, který stál za úspěchem původní série - Lead level designer pro Tomb Raider II. - VI., Richard Morton!
Přejeme všechno dobré, plno radosti, elánu, štěstí a splnění všech přání. Děkujeme za úžasnou práci odvedenou na sérii a těšíme se na Vaše budoucí práce!

---

Today, another person of those most improtant in the original Tomb Raider series, is celebrating his birthday. Richard Morton, lead level designer ftom Tomb Raider II till Tomb Raider Vi. We wish to him all the bet, tons of luck and elan, all the wishes becoming true! Thanks so much for all the excellent work you didi with the series, and looking forward to hear about Your next projects in future!

Dočasná možnost účtu zdarma na GLIDOSu

Tvůrci programu GLIDOS, na kterém rozběhnete původní Tomb Raider, dali dočasně možnost vytvoření účtu zdarma! Stáhněte si program a zřiďte účet zdarma na www.glidos.net!

The Mirror of Spirits se řítí i na ostatní platformy...

Rozšíření mobilního hitu Lara Croft GO, které bylo vydáno s předstihem exkluzivně pro PlayStation 4, dorazí na ostatní platformy!

Přečíst celý článek »

Ušetřete na Steamu s TR!

Až do 20. února na Steamu můžete ušetřit za hry Tomb Raider, až do 75%, díky slevám na produkty Square Enix!

Hepy bérzdéj tu jů...

Nezapomněli jste?

GALERIE: Alicia v akci!

KONEČNĚ JE TO TADY! On-line se objevily první fotografie Alicie Vikander coby Lary Croft v natáčeném filmu číslo 3. Alcia v setu je zavěšená na laně a pohybuje se a šplhá na dřevěné břevno, které pravděpodobně bude zavěšeno ve vzduchu. 

Odhalená titulka a popis Tomb Raider Archives V.3

Odhalená titulka a popis Tomb Raider Archives V.3

Tretie pokračovanie komiksových archívov Tomb Raider od Top Cow Comics sa dnes dočkalo odhalenia svojej obálky a dátumu vydania. Poznačte si dátum 31. október 2017.

Přečíst celý článek »

FOTONOVINKA: Camilla čeká holčičku!

Camilla Luddington, známá kromě Grey's Anatomy především jako Lara Croft, odhalila v pátek pohlaví svého dítěte! V bříšku nosí malou Laru - tedy mrňouse, který bude v budoucnu nakopávat zadky padouchům! 

Přečíst celý článek »

Další jméno, další obsazená role

Do filmové rodiny Lary Croft v novém filmu se (a to doslova) zapojila další herecká legenda. Dominic West, kteerého znáte pravděpodobně nejvíce z historického sbínku 300: Bitva u Thermopyl, nebo ze seriálu The Wire, bude hrát lorda Crofta, otce Lary Croft!

Dnes slaví narozeniny Nathan McCree!

Dnes slaví narozeniny Nathan McCree!

Fenomenální skladatel, autor soundtracků pro první trilogii dílů Tomb Raider a autor nádherné Tomb Raider Sute, má dnes narozeniny! Přejeme jménem všech fanoušků hodně štěstí, hlavně zdraví, splnění všech snů, plno elánu do budoucí práce a mraky inspirace, díky kterým si budeme užívat všechny jeho další díla!

Happy birthday, Nathan!

 

 

Přečíst celý článek »
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites