Tomb Raider novinky

Dnes slaví narozeniny Nathan McCree!

Dnes slaví narozeniny Nathan McCree!

Fenomenální skladatel, autor soundtracků pro první trilogii dílů Tomb Raider a autor nádherné Tomb Raider Sute, má dnes narozeniny! Přejeme jménem všech fanoušků hodně štěstí, hlavně zdraví, splnění všech snů, plno elánu do budoucí práce a mraky inspirace, díky kterým si budeme užívat všechny jeho další díla!

Happy birthday, Nathan!

 

 

Přečíst celý článek »

Socha Lary Croft z Temple of Osiris je téměř tady!

Pamatujete si ještě na tento luxusní sběratelský kousek z dílny Gaming Heads? Pokud potřebujete připomenout, mrkněte se sem >>>

 

Přečíst celý článek »

Dodatek k poslední novince o novém projektu

Studio Crystal Dynamics všechny fanoušky ujistilo, že i přes zahájení práce na novém projektu THE AVENGERS PROJECT je plně zaujato a zahlceno prací na sérii Tomb Raider. Oficiální Twitter říká:

O projektu jisitě brzy uslyšíme mnohem víc. Senior Community Manager studia Crystal Dynamics, Meagan Marie, dodává, že "studio zatím není připraveno uvolnit veřejnosti novinky ohledně budocích výprav Lary Croft."

Přečíst celý článek »

Ohlášené novinky bohužel nejsou o TR

Ohlášené novinky bohužel nejsou o TR

Včera jsme s nadějí informovali o ohlášeném velkém oznámení, které mělo přijít od Square Enix. Bohužel se nejednalo o novinky k nástupci Rise of the Tomb Raider, jak jsme doufali.

Přečíst celý článek »

Další potvrzená postava!

Potvrzeno! Již jsme informovali, že hlavního záporáka filmu bude hrát Walton Goggins. a nyní už víme, že půjde o postavu Mathiase Vogela, velmi pravděpodobně jde o Otce Mathiase, záporáka z Rebootu!

Square Enix majú niečo na pláne

Square Enix majú niečo na pláne

Uvidíme nové dobrodružstvo Lary Croft skôr ako by sme čakali? Dozvieme sa už zajtra.

Přečíst celý článek »

Koniec jednej éry?

Koniec jednej éry?

Dnes vychádza posledné ohlásené číslo komiksu Tomb Raider. Dokáže Lara konečne zachrániť Sam?

Přečíst celý článek »

Další do posádky

Do herecké osádky třetího Tomb Raider filmu se přidávádalší jméno. Na svém instagramu fakt, že se do filmu zapojil, uveřejnil dánský herec, Alexandre Willaume. Vidět jsme ho mohli ve snímcích jako Rita nebo Deadline. Pokud máme informace správné, měl by hrát roli Rotha. Podotýkám, že tato informace je spíše založena na předpokladu a dohadech.

Přečíst celý článek »

Začalo se!

Fotografie, kterou odeslal režisér Roar Utaug, komunitě oznámila začátek natáčení třetího filmu!

 

Trailer zachycující Tobii v TR

Dodatkem k poslední novince, ve které jsme informovali o faktu, že PC verze Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration bude využívat Tobii Tracking, Vám přinášíme trailer, který ukazuje použití tohoto systému v praxi!

Přečíst celý článek »
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites