Tomb Raider novinky

Další figurky pro sběratele!

Další figurky pro sběratele!

Lara Croft, jedna z nejikoničtějších a nejznámějších herních postav všech dob, dr pžipojuje k rodině FUNKO!

 

Přečíst celý článek »

FOTOGALERIE Z TOMB RAIDER SUITE

UVNITŘ NAJDETE fotogalerii z Tomb Raider Suite, kterou nám poskytl se svolením Ash Kapriélov z Tomb of Ash.

 

Přečíst celý článek »

Tomb Raider Suite - největší hudební událost roku PRÁVĚ DNES

Přečíst celý článek »

VE STÍNU IKONY

První speciál nového online magazínu věnovaného těm, kteří stáli u zrodu a vzdali hold ikoně, která letos slaví své 20. výročí

---

New on-line magazine Tomb Raider Wanderlust - first anniversary issue to pay a tribute to Lara Croft - Now avivable also in english!

čTĚTE ZDE / READ HERE:

česká verze:

http://apple.co/2hg893v
http://bit.ly/2hmHkIx

english version:

http://bit.ly/2huyXNI
On Apple iBooks available very soon!


#tombraider #laracroft #tombraider20

Stručně o třetím filmu

Lara Croft se pokusí odhalit skutečnou pravdu o osudu jejího otce.
Začátky nejsou jednoduché a o tom bude vědět v novém filmu svoje i Lara Croft. Hlavní hrdinka si bude muset všechny své dovednosti a schopnosti v rebootu Tomb Raidera teprve osvojit a to během pátrání po jejím otci, Richardu Croftovi. Propojení příběhu mezi Larou a Richardem tvořilo hlavní část už v prvním filmu s Angelinou Jolie, kde lorda Crofta hrál Angelinin skutečný otec, Jon Voight. Nicméně se zmínkami kolem uznávaného archeologa jsme se setkali i ve videohrách, naposledy v Rise of Tomb Raider. Producent Graham King k novému filmu řekl, že je to takový „návrat ke kořenům“. Ve filmu budeme sledovat mladou Laru Croft, která se snaží zjistit, jestli je její otec mrtvý nebo živý, což v sobě podle Kinga skrývá emociální prvek, který k ústřední roli zlákal Aliciu Vikander.  

/budoucí padouch v cestě Lary Croft/

Stejně jako v přechozích dvou filmech, bude nepřítelem Lary Croft v Tomb Raiderovi opět muž. Do střetu proti Alicie Vikander se postaví Walton Goggins, kterého jsme viděli v Predátorech, Kovbojích a vetřelcích nebo v American Ultra. Loni se objevil jako jedna z hlavních postav ve westernu Osm hrozných a Quentin Tarantino jej ještě před tím obsadil také do Nespoutaného Djanga. Cizí mu nejsou ani seriály, obýváky navštěvoval prostřednictvím televizních obrazovek, když se vysílaly Policejní odznak, Zákon gangu či Boj o ředitelnu.

Pocta TR - novelizace The Angel of Darkness

Nadaná britská autorka a dabérka hře propadla natolik, že vytvořila vlastní novelizaci hry volně ke stažení a dokonce jí nyní převádí na audioknihu. Vše sice pouze anglicky, přesto byste jí neměli minout! 

 

Launch trailer pro Lara Croft GO na PlayStation!

 


Přichází velké novinky o zážitku pro PlayStation v roce 2016! Square Enix Montréal oznámili, že kritiky velmi dobře přijatá Lara Croft GO je nyní dostupná pro PlayStation 4, PlayStation Vita, a je plně kompatibilní s počítačovým systémem PlayStation 4 Pro. Jako výraz oslavy této příležitosti - a #TombRaider20 - studio Square Enix Montréal spolupracovala se studiem KO_OP na nové kapitole. “Zrcadlo duší” (“The Mirror of Spirits”), inspirované Croft Manorem a klasickým střetem s doppelgangerem, v kapitole najdete nové hádanky, mechanismy, achievementy, trofeje a další, ze všech nejdříve k dispozici pro PlayStation.

“Spojili jsme se s talentovanými lidmi s KO_OP na vytvoření nové kapitoly Lara Croft, přitom se zachováním klasických prvků série Lara Croft”, říká Antoine Routon, vedoucí designér a spolutvůrce ve Square Enix Montréal. “Rozšíření Lara Croft GO mimo mobilní platformy je vyústěním úspěchu hry, a náš tým je neskutečně pyšný.”

V Lara Croft GO pro PlayStation 4 a PlayStation Vita Lara musí zapojit své schopnosti a zbraně, jak se dostává do stále nebezpečnějších míst plných záhad, artefaktů a pastí. Spolu s ambientním, dokonalým soundtrackem, líbezným uměleckým provedením a řešením hádanek založeném na didaktickém stylu, který hře minulý rok zajistil takový úspěch komerčně i u kritiků na mobilních platformách, přináší verze pro PlayStation 4 a PlayStation Vita skvěle vyladěné ovládání, trofeje (včetně platiny), a také funkce cross-buy a cross-save, takže můžete v případě zakoupení na obou platformách hrát bez ztráty postupu.

“Letošek byl pro Laru Croft milníkem, celé odvětví a hráči po celém světě se k mám přidali v oslavách Roku Tomb Raider”. říká Rich Briggs, Global Brand Director ve Crystal Dynamics. “Lara Croft se na PlayStation objevila v roce 1996. a dvacet let poté je nám ctí pokračovat v tomto odkazu tím, že Lara Croft GO vyjde první na PlayStation 4 a PlayStation Vita.”

Lara Croft Go je k dispozici již dnes na Play Station 4 a Play Station Vita za $9.99/ £7.99/€9.99 se slevou 20% pro členy PS Plus. Dnes, tedy v neděli 4. 12., dorazila hra na Steam, dodatek Mirror of Spirits dorazí za tři měsíce. Další platformy budou zveřejněny později.

Music Respawn - rozhovor o Tomb Raider Suite

Rozhovor Kate Remingtonové s Nathanem McCree o The Tomb Raider Suite, který prozrazuje i něco ze zákulisí. Pouze v angličtině.

Přehraj >>>

Kompletní vynechaná FMV z AoD

Peter Connelly uvolnil remasterovanou FMV sekvenci, která byla vynechána z The Angel of Darkness. Tentokrát jde o kompletní verzi tak, jak by byla obsažena ve hře, včetně dialogu, hudby a SFX.

"Vertigo" z TR Sute

Nějakým zázrakem se nám z novinek ztratila ukázka skladby "Vertigo" z TR Suite, takže tady je...

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites