Tomb Raider novinky

VR Lara Croft ohlásená pre PlayStation VR

VR Lara Croft ohlásená pre PlayStation VR

Dnes ráno bolo ohlásené nové pokračovanie sérii Lara Croft. Tento krát však využije technológiu virtuálnej reality!

Přečíst celý článek »

Classics ROCKS!

GRATULUJEME!

Klasický Tomb Raider se dostal v nominacích The Strong Museum's 2017 World Video Hall of Fame až do finále! Lara ve společnosti dalších herních klasik přímo vyniká!

VÍTĚZE SE DOZVÍME UŽ 4. KVĚTNA 2017!

Přečíst celý článek »

Smršť novinek k filmu

Je tomu jen pár hodin, co se na světle světa objevily první oficiální snímky z filmu Tomb Raider s Alicií Vikander. Ty najdete v galerii zde. Ale nechtěli jsme Vás jen tak odbýt, a proto toho pro Vás máme o dost více: Přečíst si můžete překlad původního článku z Vanity Fair, krátké Q&A k filmu, překlad rozhovoru s Roarem Uthaugem pro GQ a také oficiálně uvolněnou filmovou synopsi.

Přečíst celý článek »

VIDEONOVINKA: První jeskyně Nicobassova remaku TR II

Nicobassův remake Tomb Raider II mi bere dech... finální verze úvodní jeskyně...

Přečíst celý článek »

VIDEONOVINKA: Tomb Raider 2013 na NVIDIA SHIELD

Reboot Tomb Raider opět dorazil na nové médium, tentokrát NVIDIA SHIELD:

 

v celé novince najdete i Developper Diary a gameplay.

Přečíst celý článek »

VIDEONOVINKA: 2016 - rok Tomb Raider

Ahoj všem,

jak jsme Vás už před časem informovali na našich sociálních kanálech, pracujme aktuálně na finalizaci materiálů pro druhé číslo Tomb Raider Wanderlust, o kterém se již velmi btzy dozvíte více. Proto jsme poněkud nestíhali informovat o ničem jiném, než nejaktuálnějším dění.

CRYSTAL DYNAMICS vydali krásné souhrnné video aktivit k výročí TR v roce 2016, mrkněte:

Přečíst celý článek »

Víme, kdo bude mít na svědomí hudbu nového filmu!

A mohu se Vám rovnou přiznat, že mám radost... i když jsem měl ještě větší, když jsem slyšel dohady, že to mohl být Nathan McCree. I když ten už svou nesmazatelnou stopu ve světě TR má a vždy mít bude.

Skladatelem pro film nebude nikdo jiný, než James Newton Howard.

Přečíst celý článek »

Další reklama s Larou Croft...

Lara Croft si to opět namířila do světa reklamy. Tentokrát jde o Audi Q5.

Přečíst celý článek »

Další fotografie Alicie

Na internetu se objevily další čtyři fotografie z natáčení filmu. Tentokrát se ale jedná o záběry paparazziho, takže kvalita... no, nic moc. I přesto - tady jsou.

 

Přečíst celý článek »

Opět oslavenec :-)

Dnes opět slaví jeden z nejvýznamnějších členů týmu Core, který stál za úspěchem původní série - Lead level designer pro Tomb Raider II. - VI., Richard Morton!
Přejeme všechno dobré, plno radosti, elánu, štěstí a splnění všech přání. Děkujeme za úžasnou práci odvedenou na sérii a těšíme se na Vaše budoucí práce!

---

Today, another person of those most improtant in the original Tomb Raider series, is celebrating his birthday. Richard Morton, lead level designer ftom Tomb Raider II till Tomb Raider Vi. We wish to him all the bet, tons of luck and elan, all the wishes becoming true! Thanks so much for all the excellent work you didi with the series, and looking forward to hear about Your next projects in future!

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites