Tomb Raider novinky

Nový skladatel pro Tomb Raider film?

Již jsme Vás na Kronice informovali, že novým filmem se po hudební stránce má zabývat hudební velikán James Newton Howard. Podle zpráv oficiální fan stránky Raiding the Globe se však zdá, že by vše mohlo být jinak! Na oficiálním webu jiného skladatele, Toma Holkenborga, který je znám také coby Junkie XL, se objevil v seznamu projektů film Tomb Raider, u kterého je uveden coby skladatel. Takže by to mohlo být také úplně jinak... uvidíme, co přinese čas, každopádně nelze vyloučit ani spolupráci obou skladatelů.

Junkie XL je známý tím, že stejně jako skladatel soundtracku pro reboot série, Jason Graves, vytváří i vlastní nástroje. 

Demoverze remake Tomb Raider II je zde!

Jako nečekané překvapení pro všechny ty, kdo sledují jeho projekt (informovali jsme) Nicobass vypustil oproti předpokládanému datu slíbenou demoverzi o den dříve, tedy včera. Demoverze sestává z větší částí první úrovně a je volně ke stažení. Stáhnout můžete kliknutím na banner níže.

Uvnitř příspěvku najdete i potřebné systémové požadavky ke spuštění hry. Pokud náhodou nemáte čas stahovat, nebo Váš stroj hru neudýchá, připraviil jsme Vám rovnou gameplay video z externího zdroje. Abychom nespoilerovali, najdete jej skryté uvnitř, už teď ale mohu říci, že Nicobass odvedl naprosto neuvěřitelnou práci, která bere dech a je hodna i oficiálního vydání tvůrci.

Přečíst celý článek »

Rise of the Tomb Raider se dočká dalšího upgrade

Právě dnes se světem Tomb Raider opět rozlehla novinka, týkající se aktuálního hitu Rise of the Tomb Raider. Tvůrci spolu s firmou Nixxies Software vyvinuli upgrade pro XBOX One X, který vyuužívá možností výkonu, kterým tato mašinka disponuje oproti předchozím generacím. Upgrade vyjde 7. listopadu. Podrobnosti najdete v článku.

 

Přečíst celý článek »

[SOHAD] Že by se blížily filmové novinky?

Na stránkách studia GK Films, které stojí za připravovaným filmovým rebootem, se ve slideru, který oznamuje aktuální projekty, objevil i Tomb Raider, i když bez odkazu, který by přinášel více informací. Proto je ovšem velmi pravděpodobné, že se novinek dočkáme již velmi brzy!

Tomb Raider Underworld zpětně kompatibilní s XBOX One!

Dnes XBOX oznámil, že Tomb Raider: Underworld je nyní zpětně kompatibilní s XBOX One, takže jen sbalit výbavu a hurá do Hellheimu!

FAQ ohledně kompatibility v angličtině najdete zde >>>

Project went live already!

Dear followers and readers,

in case you missed it, we are excited to inform you that our project "Tomb Raider Wanderlust" is now LIVE AGAIN! After a period of quietness, we prepared to you whole new concept, more adventurous than ever before! Just click the banner bellow to visit the site - and don't forget to boorkmark us and share all over!

Now it comes! The adventure!

 

 

Informations for our czech and slovak readers are translated inside the post!
Čeští a slovenští čtenáři najdou odpovědi na své dotazy uvnitř příspěvku.

Přečíst celý článek »

Tomb Raider Wanderlust is back!

Tomb Raider Wanderlust is back!

Dear readers,

our project Tomb Raider Wanderlust, now with new face and with new goals for the whole community, will be back very, very soon!

ONLY HOURS LEFT! STAY TUNED!

 

Oficiálne ohlásený komiks Tomb Raider Survivor´s Crusade

Oficiálne ohlásený komiks Tomb Raider Survivor´s Crusade

Crystal Dynamics a Dark Horse dnes vypustili do sveta prvé informácie ku novému pokračovaniu Lariných komiksových príbehov. 

Přečíst celý článek »

Znovu objevené ztracené koncepty!

V archivech Crystal Dynamics se podařilo dohledat koncepty k inzerci Tomb Raider IV, které upadly v zapomnění. Jsou nádherné - ostatně, mrkněte sami!

 

Kliknutím zvětšíte!

Ohledně TR Wanderlust...

Milí čtenáři,

opět pro vás po čase máme novinky týkající se projektu Tomb Raider Wanderlust. Asi jste si již sami pro sebe říkali "další projekt s dobrou myšlenkou, mohl být velmi zajímavý a zase to nevyšlo...", ale není tomu tak! Stále jsme tady, neustále pracujeme, jen jsme se teď tak trochu stáhli do ústraní. Ptáte se proč? Protože jsme se rozhodli pro zásadní změnu, která projekt učiní jiným, ještě lepším, a přitom stále stejným; atraktivním, ještě zajímavějším, ještě více zaměřeným na vás, čtenáře - a stále s esencí toho, co slibuje přinášet - dobrodružství. Na všem se teď pracuje, pilně dřeme na tom, abychom vám přinesli co nejsvěžejší, nejnovější a co nejneočekávanější zážitky! I nadále vás budeme informovat s ohledem na vše, co byste mohli o projektu chtít vědět. Slibujeme, že se vrátíme zpět co nejdříve to půjde. Dejte prosím vědět i ostatním, kteří čekají na novinky. 

Děkujeme za vaší úžasnou podporu a pochopení!

-----------

Dear readers,

We are announcing again news about the Tomb Raider Wanderlust project. Surely you said to yourself "another project, it has a good idea of how it could be interesting, yet things did not work out ..." - but it is not so! We're still here, we're still working, just a little behind the scenes. Why, are you asking? Because we have chosen a major change that will make this project different, even better, and yet the same; attractive, more interesting, more focused on you, the readers; and the essence of what it was supposed to bring - the adventure. Everything is in progress, we are working hard to bring you the freshest, newest and unexpected experience! We will continue to keep you informed of all news you might be interested in. You have our word that we will be back soon. Let others, who are waiting, know as well!

Thank you for your incredible support and understanding!

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites