ÚŽASNÝCH 15 LET A CHYSTANÉ ZMĚNY!

Starší zpráva » « Novější zpráva « Zpět na Tomb Raider novinky
1. dubna 2018 - Milí fanoušci Kroniky Tomb Raider, Věřili byste tomu, že už to je dlouhých a neuvěřitelných patnáct let, co jsme tady s Vámi a sledujeme svět Lary Croft? Je to tak, právě dnes jsme se k tomuto milníku dostali. V prvé řadě – děkujeme Vám. Práci na webu náš tým i jeho bývalí členové vždy odváděli s nadšením a s vědomím, že tvoří pro skupinu neuvěřitelně loajálních lidí, které baví prožívat často bez dechu bok po boku Lary Croft neuvěřitelná dobrodružství. Vy a Vaše podpora nám dávala smysl této práce a energii v ní neustále jít dál a posouvat hranice. Jste úžasným hnacím motorem. Děkujeme! NA KRONICE ALE CHYSTÁME VELKÉ, VÝRAZNÉ ZMĚNY! VÍCE SI PŘEČTĚTE UVNITŘ!

Zároveň s vývojem herní série a celého herního světa se však vyvíjí technologie, možnosti hráčů, společnost i způsoby komunikace a prezentace na webu. A proto i my jsme se postupně vyvíjeli různými způsoby tak, abychom Vám byli neustále nablízku. Zkoušeli jsme různé možnosti a varianty, s úspěchem větším i menším, připravili jsme pro Vás i pár vedlejších projektů a především nám vždy šlo o to se u toho ještě bavit. Došli jsme tak k dlouhým a naplněným patnácti letům. Spolu s Vámi.

S vědomím toho, že se chceme i nadále posouvat jinam, dál a dopředu, Vám přinášíme tuto zprávu. Všichni nyní netrpělivě čekáme na odhalení dalšího dobrodružství Lary Croft. A tým Kroniky Tomb Raider došel k rozhodnutí, že po jeho odhalení je čas učinit závažné a podstatné změny v konceptu naší práce do budoucna. Každý fanoušek Tomb Raider zná timeline série – klasické TR díly od Core Design, LAU trilogii od Crystal Dynamics, a z jejich dílny i aktuální pojetí reprezentované novou etapou série. Rozhodli jsme se, že Kronika dostojí svému jménu a stane se opravdovou kronikou starých dobrodružství Lary Croft.

 Proto s platností od 30. dubna Kroniku Tomb Raider zakonzervujeme v její stávající podobě, aby sloužila jako studnice informací pro milovníky klasických dílů, jakož i ty, kdo se k nim teprve dostanou. S platností od 30. dubna se projekt Kroniky Tomb Raider slučuje s projektem Tomb Radier Wanderlust, který se z něj vyvinul a jemuž Kronika tvoří odkaz pro starší etapy série. Tomb Raider Wanderlust bude novou podobou webu, podstatou toho, kam se chceme ubírat, bude nadále zdrojem informací, novinek, inspirace a zábavy. Naproti tomu Kronika Tomb Raider zůstane zachována, nebude však již přinášet aktuality, stane se archivem. Ruku v ruce s tím budou ukončeny stagnující sociální média, která pomyslně již zapadají prachem (facebooková stránka Kroniky).

Naše vize je jít cestou jednoduchosti a modernosti. Plánujeme pro Vás zcela nové a jiné centrum dění, které se bude soustředit na mnohem více než na opisování novinek. Budete mít jedinečnou příležitost prozkoumávat naše názory, úhly pohledu, postoje k dění kolem TR, zaměříme se na vliv Tomb Raider série na videoherní svět, otevřeme Vám společný prostor pro milovníky hraní, to vše v jednom, novém, moderním pojetí.

Díky fanouškům jsme měli více než desetiletí na to, abychom vybudovali úžasnou a důstojnou virtuální kroniku života jedné dobrodružky. Historie je naší nedílnou a neopomenutelnou, důležitou součástí, nelze v ní však ustrnout a nevydávat se prozkoumávat budoucnost. Proto věříme, že s Vámi po boku se zde zase při dalším milníku budeme moci setkat s vědomím, že nás čekají další neuvěřitelné prožitky ze světa Lary Croft, tentokrát už ovšem s probuzeným duchem dobrodruha nejen ve formě podoby webové stránky, ale v každém z nás.

Poslechněte spolu s námi volání po dobrodružství v sobě.

Let‘s feel the real wanderlust!      

 

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites