Lara Croft and the Guardian of Light

Starší zpráva » « Novější zpráva « Zpět na Tomb Raider novinky
4. března 2010 - Crystal Dynamics dnes oznámili, že se v roce 2010 můžeme těšit na novou hru Lara Croft And The Guardian Of Light (Strážce světla). Bude k dispozici na internetu přes digital download.

Lara Croft and the Guardian of LightCrystal Dynamics dnes oznámili, že se v roce 2010 můžeme těšit na novou hru Lara Croft And The Guardian Of Light (Strážce světla). Bude k dispozici na internetu přes digital download.

"Tento projekt stál opravdu za to, vytvořili jsme něco úplně nového a zřejmě dost odlišného od toho, co lidé očekávají," říká Darrell Gallagher, generální ředitel Crystal Dynamics.

"Lara Croft je prostě ikona v oblasti počítačových her. Věříme, že s touto hrou se nám podařilo vytvořit skutečně originální herní zážitek."
Lara Croft and the Guardian of Light se představí (ovšem za zavřenými dveřmi) na letošní konferenci herních vývojářů Game Developers Conference, která bude zahájena 9. března.

Crystal Dynamics je studio, které se nachází v San Franciscu a je držitelem již několika ocenění. Od svého založení roku 1992 vyprodukovalo několik známých a úspěšných sérií počítačových her, jako je například Legacy of Kain, Pandemonium, Gex a během posledních let také Tomb Raider.

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites