Mezinárodní Tomb Raider turnaj - otevřeny registrace!

Starší zpráva » « Novější zpráva « Zpět na Tomb Raider novinky
7. září 2017 - Pokud jste soutěživí, milujete jako my Tomb Raider hry a vždycky jste snili o tom, že budete s někým závodit v tom, kdo je důkladnější a rychlejší vykradač hrobek, je tato zpráva přesně pro Vás! V září totiž odstartovaly registrace do prvního mezinárodního TOMB RAIDER CUP turnaje, který organizují Nerd Brain & RenéMitStrich.Podrobnější info hledejte uvnitř.

Tak tedy:

hráči budou mezi sebou soutěžit živě pomocí kanálu Discord. Obě soupeřící strany musí být registrovaní účastníci starčí 16 let věku. Vítěz bude ohlášen po zhruba 3 - 4 měsícíh trvání turnaje. Utkat se můžete pouze na PC, všechen software musí být účastníkem vlastněn a spustitelný na jeho PC.Vybrat si turnaj můžete z následujících her v sérii:

Tomb Raider (1996)
Tomb Raider II (1997)
Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft (1998)
Tomb Raider IV: The Last Revelation (1999)
Tomb Raider V: Chronicles (2000)
Tomb Raider: The Angel of Darkness (2003)
Tomb Raider: Legend (2006)
Tomb Raider: Anniversary (2007)
Tomb Raider: Underworld (2008)
 
Pokud hráči vlastní tituly na jiné platformě (PS1, PS2), mohou se turnaje zúčastnit za podmínek, že obě strany budou hrát na stejném systému a předem s tímto oba účastníci jsou obeznámeni a souhlasí. Nicméně obě strany musí vlastnit i PC verzi (toto pravidlo se v běhu turnaje může měnit).
 

registrujte se >>>

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites