Project went live already!

Starší zpráva » « Novější zpráva « Zpět na Tomb Raider novinky
24. července 2017 - Dear followers and readers, in case you missed it, we are excited to inform you that our project "Tomb Raider Wanderlust" is now LIVE AGAIN! After a period of quietness, we prepared to you whole new concept, more adventurous than ever before! Just click the banner bellow to visit the site - and don't forget to boorkmark us and share all over! Now it comes! The adventure!     Informations for our czech and slovak readers are translated inside the post!Čeští a slovenští čtenáři najdou odpovědi na své dotazy uvnitř příspěvku.

JSTE ČESKÁ FAN STRÁNKA, TAK PROČ JE TOMB RAIDER WANDERLUST V ANGLIČTINĚ?

Jak jistě všichni víte, hlavním jazykem komunity Tomb Raider hráčů, stejně jako mateřským jazykem samotné Lary Croft, a globálně maximálně používaným jazykem je právě angličtina. Našim cílem je vytvořit komunitní projekt, který bude zaměřen na celosvětovou reprezentaci Tomb Raider značky, bude přinášet zajímavosti a záhady z celého světa - a proto by jistě nemělo efekt psát pouze v češtině, kterou ovládá mimo nás rodilých mluvčích opravdu málo lidí. Proto jsme se rozhodli učinit tento krok, otevřít se všem v jazyce, který dnes ovládáme téměř všichni.

CO TO ZNAMENÁ PRO KRONIKU TOMB RAIDER, UKONČUJE SVOU ČINNOST?

Ani v nejmenším, nemějte obavy! Jak jistě víte, Tomb Raider Wanderlust se vyvinul právě z Kroniky Tomb Raider a svým způsobem jí byl ve svých počátcích zaštiťován. Avšak cílem Wanderlustu není být klasickou fan stránkou takovou, jako je třeba Kronika. Wanderlust je esencí dobrodruhů, místem pro bádání. Proto Kronika zůstane nadále místem, kam se můžete obracet pro klasický herní servis, novinky ze světa Tomb Raider v češtině, a tak dále, a tak dále. Ovšem, ti z vás, kdo jsou s nái on-line již nějakou dobu, jistě ví, že se blíží jeden Kronikářský velký milník - takže to neznamená, že nejsou do budoucna na plánu dne změny! Ale budeme tady stále :-)

JSTE JEŠTĚ STÁLE ZAPOJENI DO KOMUNITNÍHO PROGRAMU CRYSTAL DYNAMICS?

Samozřejmě.

NENÍ WANDERLUST ČASOPIS?

Ano, Tomb Raider Wanderlust je i fan magazín ze světta Tomb Raider, ovšem v novém konceptu jsme došli k závěru, že pouhé opakování historie značky a toho, co již bylo stokrát někde uvedeno, nemá jiskru. Proto přišel tento nový koncept projektu, který toho umožňuje daleko více. Magazín Wanderlust se vrátí také, ale ve svůj pravý čas, tak, aby opravdu přinesl něco nového a byl důstojnou a účelnou součástí projektu.

BUDETE ČLÁNKY Z WANDERLUSTU UVÁDĚT I V ČEŠTINĚ?

O této možnosti prozatím neuvažujeme z důvodů uvedených výše.

 ZNÁM ZAJÍMAVÉ MÍSTO / LEGENDU /SLYŠEL/A JSEM O ZAJÍMAVÉM OBJEVU. MOHU PŘISPĚT? CO KDYŽ SI ALE NETROUFÁM NA ANGLIČTINU?

Ano, náměty a příspěvky jsou vítány. Stačí, když nám napíšete e-mail na redakce(zavináč)tombraiderwanderlust(tečka)cz. S angličtinou si nemusíte dělat hlavu, pošlete svůj e-mail v rodném jazyce, my si s tím už poradíme :-)

 KDE JEŠTĚ VÁS MŮŽEME SLEDOVAT?

Sociální kanály zahrnují náš Twitter, Facebook a YouTube kanál.

 

 

Máte jakýkoliv dotaz, který zde nebyl zodpověděn? Napište jednoduše e-mail na adresu redakce!

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites