Tomb Raider iGoogle game theme

Starší zpráva » « Novější zpráva « Zpět na Tomb Raider novinky
26. července 2009 - Eidos a Google spolupracovali na tvorbě Tomb Raider motivu pro fanoušky, aby mohli přizpůsobit a upravit svou domovskou stránku s Larou Croft. Klikněte na odkaz níže a motiv bude automaticky nastaven na vaši iGoogle stránku.

Eidos a Google spolupracovali na tvorbě Tomb Raider motivu pro fanoušky, aby mohli přizpůsobit a upravit svou domovskou stránku s Larou Croft. Klikněte na odkaz níže a motiv bude automaticky nastaven na vaši iGoogle stránku.

http://www.google.com/ig/sharetheme?skin=http://ighosting.googlecode.com/svn/trunk/xml/game_tombraider.xml&source=gp24

Další informace o iGoogle v následujících řádcích:

Co je iGoogle?

iGoogle je přizpůsobená (osobnější) verze Google.com. Nabízí v kostce informace, které vás zajímají ve vizuálně přehledné a upravitelné podobě.

Jak mohu nastavit a přidat motiv na mou iGoogle stránku?

Je snadné vytvořit stránku iGoogle a přidat motiv. Zde je několik kroků:

  • Jakmile si vytvoříte Google účet a přihlásíte se, naleznete se na domovské stránce Google. Klikněte na odkaz iGoogle v horním rohu stránky.
  • V dialogovém okně, které se objeví, klepněte na položky, které jsou pro Vás nejzajímavější, a vyberte si motiv, Který si budete přát.
  • Klikněte na tlačítko Uložit a máte hotovo! Nyní máte vlastní stránku iGoogle.
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites