Tomb Raider novinky

Šťastné a veselé!

Naši milí spolutombraiderovci,

Je to až neuvěřitelně rychle opět tady, rok se s rokem zase sešel a máme tady dnes Štědrý den. Víme, že jste se na něj určitě těšili stejně tak jako my, máte za sebou plno příprav a před sebou dost možná ty vůbec nejhezčí chvíle v roce. Dovolte nám, abychom Vám popřáli, abyste je prožili v klidu, pohodě a míru, abyste pod stromkem našli to, co si přejete (plus i ty ponožky, těch není nikdy dost :-P), aby se Vám vyhnuly kosti v jídle, ale hlavně abyste si odpočali a nabrali sil. Pokud se pod stromkem navíc dočkáte něčeho spojeného s TR, bude to ještě o fous lepší. A ještě něco – přejeme úspěšnou expedici při hledání zlatého prasátka!

Tak tedy Šťastné a veselé a děkujeme, že jste s námi.

Váš tým Kroniky

ČEKALI JSME A DOČKALI JSME SE

No a je to konečně oficiálně tady! Square Enix oficiálně oznámili, že se chystá NOVÝ TOMB RAIDER! ZNĚNÍ TOHOTO OZNÁMENÍ NAJDETTE UVNITŘ! A i když je to možná jen shoda, možná nám tvůrci zanechali ještě jednu perličku - zkuste si postupně po sobě přečíst začáteční písmena každé věty... připomínáme, že spekulovaný název nové hry zní “Shadow of the Tomb Raider”.

Přečíst celý článek »

Steam VR

Hrajete na Steamu, máte rádi Laru Croft a vlastníte HTC Vive nebo Ocuuls Rift? Ano? Pak Vás potěšíme. Nyní máte možnost se po halách sídla Croftů projít NA VLASTNÍ KŮŽI! K Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration byla přidána kompatibilita pro VR technologii v kapitole Blood Ties!

Update je zdarma, prohledat budete moci vlastním zrakem pracovnu lorda Crofta, sklepení a hlavní halu sídla. Pokud vlastníte pouze základmí hru, můžete dodatek získat zakoupením season passu nebo dodatku DLC "20 Year Celebration".

Doba remaků

Doba remaků

O tom, že původní Tomb Raider má v srdcích fanoušků své výhradní místo, i když už je na světě dvacet a víc let, není pochyb. Věděli jste, že se pracuje na třech remacích klasiky souběžně?

Přečíst celý článek »

Poslední Survivor's Crusade ohlášen!

Poslední Survivor's Crusade ohlášen!

Čtvrtý a závěrečný komiks z řady Survivor's Crusade byl oznámen! A Lara si ho nadělí ke svým narozeninám, vyjít totiž má 14. února 2018.

Přečíst celý článek »

Ohlasený artbook k filmu Tomb Raider (2018)

Ohlasený artbook k filmu Tomb Raider (2018)

Na obchodnom portály Amazon sa objavila sprievodná kniha k blížiacemu sa novému flmu: Tomb Raider: The Art and Making of the Film. Vyjde niekoľko dní po premiére filmu, 20. marca 2018.

Přečíst celý článek »

Rise ve verzi pro XBOX One X vyšel právě dnes!

Dnes jsme se dočkali vydání vylepšené, XBOX One X verze pro Rise of the Tomb Raider. Vlastníci titulu vylepšení obdrží formou bezplatného upgrade. Co upgrade přináší jsme již dříve informovali (odkaz na původní zprávu)

Tomb Raider Community EXTRA LIFE Maraton už tento víkend

Tomb Raider Community EXTRA LIFE Maraton už tento víkend

Už tento víkend sa skupina Tomb Raider fanúšikov spolu s Crystal Dynamics pridá k celovíkendovému hernému marátonú tisícok ďalších Extra Life hráčov, aby podporili Children´s Miracle Network Hospitals. 
Pridajte alebo prispejte aj vy! My sme tak už urobili. :)

Přečíst celý článek »

Tomb Raider Suite bolo nahraté štúdiu Abbey Roads tento týždeň

Tomb Raider Suite bolo nahraté  štúdiu Abbey Roads tento týždeň

Istotne si spomínate na mega úspešný Kickstarter od Nathana McCree, ktorý si dal za cieľ nahrať s Royal Philharmonic Orchester a Metro Voices orchestrálne prevedenie soundtrackov z hier Tomb Raider 1, 2 a 3. 

Přečíst celý článek »

Niekoľko noviniek zo seta Tomb Raider komiksov

Niekoľko noviniek zo seta Tomb Raider komiksov

Fanúšikovia Lariných komiksových dobrodružstiev, radujme sa! Tomb Raider Archives V.3 dostupné od dnes, Tomb Raider Lara´s Crusade začóina budúci týždeň a Dark Horse ohlásili Tomb Raider: Library Edition 1, zbierajúcu komiksy medzi Rebootom a Rise of the Tomb Raider spolu s doposial nepredávaným prequel Tomb Raider The Beginnign. 

Přečíst celý článek »
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites