Tomb Raider novinky

SOTTR - Nový artwork on Andy Park-a

SOTTR - Nový artwork on Andy Park-a

Možno ste už z obálok časpopisov postrehli, že sa von dostal nový obrázok Lary zo Shadow. Jendá sa o ilustráciu od Andy Park-a, ktorý je pôvodným ilustrátorom komiksov Tomb Raider od Top Cow. Plnú verziu obrázku možno nájsť vo vnútri.

Přečíst celý článek »

SOTTR - Všetky dostupné edície

Šialenstvo začína! Tak ako je tomu už dnes zvykom, aj Shadow of the Tomb Raider sa dostane na trh v mnohých edíciách s rozličnými bonusmi. My sme si na jednotnlivé verzie posvietili v článku.

Podrobný návod na uľahčenie vašeho rozhodovania je vo vnútri i tip ako hru mať už 12. septembra!

 

 

Přečíst celý článek »

Trailer...

... u kterého jsem stál s otevřenou pusou.

Přečíst celý článek »

BUDEME V LONDÝNĚ!

MÁME OBROVSKOU RADOST Z TOHO, ŽE VÁM MŮŽEME OFICIÁLNĚ OZNÁMIT, ŽE SE DÍKY SQUARE ENIX A CRYSTAL DYNAMICS BUDEME ÚČASTNIT ODHALENÍ SHADOW OF THE TOMB RAIDER TAKÉ PŘÍMO V LONDÝNĚ! OČEKÁVEJTE TEDY ČERSTVÉ ZPRÁVY SPOLU S OFICIÁLNÍM ODHALENÍM!

Soundtrack filmu Tomb Raider vyjde na vinylových platniach

Soundtrack filmu Tomb Raider vyjde na vinylových platniach

Ak máte aj vy slabosť pre old-school vinylové platne tak ako ja, tak sa určite potečíte správe, že soundtrack od Junkie XL k filmu Tomb Raider sa dostane k nám i práve v tomto formáte.

Radosť si spravíme už 11 mája, čiže za mesiac a prvých 1 500 kusov bude vydaných v limitovanej, ručne číslovanej edícii s priesvitno-červenými platnami. 

Přečíst celý článek »

ÚŽASNÝCH 15 LET

Milí fanoušci Kroniky Tomb Raider,

Věřili byste tomu, že už to je dlouhých a neuvěřitelných patnáct let, co jsme tady s Vámi a sledujeme svět Lary Croft? Je to tak, právě dnes jsme se k tomuto milníku dostali.

V prvé řadě – děkujeme Vám. Práci na webu náš tým i jeho bývalí členové vždy odváděli s nadšením a s vědomím, že tvoří pro skupinu neuvěřitelně loajálních lidí, které baví prožívat často bez dechu bok po boku Lary Croft neuvěřitelná dobrodružství. Vy a Vaše podpora nám dávala smysl této práce a energii v ní neustále jít dál a posouvat hranice. Jste úžasným hnacím motorem. Děkujeme!

Naše vize je jít cestou jednoduchosti a modernosti. Plánujeme pro Vás zcela nové a jiné centrum dění, které se bude soustředit na mnohem více než na opisování novinek. Budete mít jedinečnou příležitost prozkoumávat naše názory, úhly pohledu, postoje k dění kolem TR, zaměříme se na vliv Tomb Raider série na videoherní svět, otevřeme Vám společný prostor pro milovníky hraní, to vše v jednom, novém, moderním pojetí.

 

Díky fanouškům jsme měli více než desetiletí na to, abychom vybudovali úžasnou a důstojnou virtuální kroniku života jedné dobrodružky. Historie je naší nedílnou a neopomenutelnou, důležitou součástí, nelze v ní však ustrnout a nevydávat se prozkoumávat budoucnost. Proto věříme, že s Vámi po boku se zde zase při dalším milníku budeme moci setkat s vědomím, že nás čekají další neuvěřitelné prožitky ze světa Lary Croft.

 

Přečíst celý článek »

Užijte si Velikonoce!

Kronika Tomb Raider všem čtenářům přeje  veselého apríla, klidně strávené volno a bujaré, veselé Velikonoce plné radosti v kruhu nejbližších!

Úžasný první artwork ke Shadow!

Prvé obrázky sošky Tomb Raider 1 od Gaming Heads

Prvé obrázky sošky Tomb Raider 1 od Gaming Heads

Gaming Heads konečne odhalili fotky prvej sošky zo série Tomb Raider, ktoré boli pôvodne ohlásené už v roku 2016, ku 20. výročiu série. Soška je inšpirovaná obálkou prvého dielu , no s drobnými zmenami, ako je napríklad Larin účes, ktorému chýba charakteristický vrkoč. Namiesto neho má tak ako v hre samotnej, vlasy v uzlíku. Táto nádhera s k nám dostane v trťom kvartáli tohto roku.

Cenu a galériu obazkov nájdete v článku.

Přečíst celý článek »

Remastery klasiky nebudou

Bohužel se k nám doneslo, že RealtechVR plánované remastery prvních třech her nakonec nevydá. Projekt byl zastaven oficiálním dopisem ze studia Square Enix. Studio Crystal Dynamics se v oficiálním prohlášení (pod textem) vyjádřilo ve smyslu, že i přes spuštěné inzerování chystaných remasterů projekt nebyl oficiálně schválen a že tudíž nemůže být vydán, ačkoliv neutuchající zájem o značku včetně jejá historie je potěšující. 

Kdoví, třeba se remasteru dočkáme, jen později. Prozatím se tedy můžeme těšit na Shadow of the Tomb Raider a užívat si klasiky v rámci nostalgie v její původní podobě.

Přečíst celý článek »
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites