Tomb Raider novinky

Sdílejte a přispějte ke světovému turné TR Suite!

Sdílejte i Vy zprávu Nathana McCree, abychom Suitu podpořili a dočkali se světového turné! Čím větší úspěch bude mít show v Londýně, tím vyšší je pravděpodobnost světového turné! Podpořme Nathana, i když třeba nemůžete do Londýna osobně, dávejte o Suitě vědět všude kde jen můžete!

Launch trailer pro Lara Croft GO na PlayStation!

 


Přichází velké novinky o zážitku pro PlayStation v roce 2016! Square Enix Montréal oznámili, že kritiky velmi dobře přijatá Lara Croft GO je nyní dostupná pro PlayStation 4, PlayStation Vita, a je plně kompatibilní s počítačovým systémem PlayStation 4 Pro. Jako výraz oslavy této příležitosti - a #TombRaider20 - studio Square Enix Montréal spolupracovala se studiem KO_OP na nové kapitole. “Zrcadlo duší” (“The Mirror of Spirits”), inspirované Croft Manorem a klasickým střetem s doppelgangerem, v kapitole najdete nové hádanky, mechanismy, achievementy, trofeje a další, ze všech nejdříve k dispozici pro PlayStation.

“Spojili jsme se s talentovanými lidmi s KO_OP na vytvoření nové kapitoly Lara Croft, přitom se zachováním klasických prvků série Lara Croft”, říká Antoine Routon, vedoucí designér a spolutvůrce ve Square Enix Montréal. “Rozšíření Lara Croft GO mimo mobilní platformy je vyústěním úspěchu hry, a náš tým je neskutečně pyšný.”

V Lara Croft GO pro PlayStation 4 a PlayStation Vita Lara musí zapojit své schopnosti a zbraně, jak se dostává do stále nebezpečnějších míst plných záhad, artefaktů a pastí. Spolu s ambientním, dokonalým soundtrackem, líbezným uměleckým provedením a řešením hádanek založeném na didaktickém stylu, který hře minulý rok zajistil takový úspěch komerčně i u kritiků na mobilních platformách, přináší verze pro PlayStation 4 a PlayStation Vita skvěle vyladěné ovládání, trofeje (včetně platiny), a také funkce cross-buy a cross-save, takže můžete v případě zakoupení na obou platformách hrát bez ztráty postupu.

“Letošek byl pro Laru Croft milníkem, celé odvětví a hráči po celém světě se k mám přidali v oslavách Roku Tomb Raider”. říká Rich Briggs, Global Brand Director ve Crystal Dynamics. “Lara Croft se na PlayStation objevila v roce 1996. a dvacet let poté je nám ctí pokračovat v tomto odkazu tím, že Lara Croft GO vyjde první na PlayStation 4 a PlayStation Vita.”

Lara Croft Go je k dispozici již dnes na Play Station 4 a Play Station Vita za $9.99/ £7.99/€9.99 se slevou 20% pro členy PS Plus. Dnes, tedy v neděli 4. 12., dorazila hra na Steam, dodatek Mirror of Spirits dorazí za tři měsíce. Další platformy budou zveřejněny později.

Music Respawn - rozhovor o Tomb Raider Suite

Rozhovor Kate Remingtonové s Nathanem McCree o The Tomb Raider Suite, který prozrazuje i něco ze zákulisí. Pouze v angličtině.

Přehraj >>>

Kompletní vynechaná FMV z AoD

Peter Connelly uvolnil remasterovanou FMV sekvenci, která byla vynechána z The Angel of Darkness. Tentokrát jde o kompletní verzi tak, jak by byla obsažena ve hře, včetně dialogu, hudby a SFX.

"Vertigo" z TR Sute

Nějakým zázrakem se nám z novinek ztratila ukázka skladby "Vertigo" z TR Suite, takže tady je...

Intro k TR II remake od Nicobasse

Nicobass uvolnil intro sekvenci ke svému remake Tomb Raider II, která Vám vyrazí dech!

Malý update k filmu!

Graham King prozradil drobný detail o filmu TR číslo 3 - Lara Croft bude ve filmu pátrat po tom, zda je její oteč živý či nikoli.

Koncert je za dveřmi!

Projekt pokračuje!

Zdravíme všechny, Podáváme jen informace pro Vás - projekt “Tomb Raider Wanderlust” neutichl, jak to možná vypadá… práce na něm pokračují, bohužel ale sbírání potřebného materiálu se protáhlo více, než jsme očekávali. V co nejkratší době jsme ale konečně tady, sledujte a dozvíte se o všem s předstihem!

————–

Hello to everyone,
just letting You know - our project “Tomb Raider Wanderlust” is not dead, as it may look… we are working on it, but, unfortunatelly, the gathering of needed material needs much more time than we expected. As soon as we can, we will be finally here, so stay tuned to know it all in advance!

Ocenění pro Laru!

 

 
 

The 34th Golden Joysticks Awards have just concluded, and we’re extremely honored to have taken home the “Xbox Game of the Year” award, as voted by fans. Additionally, Lara Croft was officially inducted into the Golden Joystick Awards Hall of Fame for her impact on the video game industry, and entertainment at large. Check out the official award video above.  

Lara Croft se dostala do Síně slávy a odnesla si ocenění XBoxové hry roku! Gratulujeme!

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites