Tomb Raider novinky

GALERIE: Alicia v akci!

KONEČNĚ JE TO TADY! On-line se objevily první fotografie Alicie Vikander coby Lary Croft v natáčeném filmu číslo 3. Alcia v setu je zavěšená na laně a pohybuje se a šplhá na dřevěné břevno, které pravděpodobně bude zavěšeno ve vzduchu. 

Odhalená titulka a popis Tomb Raider Archives V.3

Odhalená titulka a popis Tomb Raider Archives V.3

Tretie pokračovanie komiksových archívov Tomb Raider od Top Cow Comics sa dnes dočkalo odhalenia svojej obálky a dátumu vydania. Poznačte si dátum 31. október 2017.

Přečíst celý článek »

FOTONOVINKA: Camilla čeká holčičku!

Camilla Luddington, známá kromě Grey's Anatomy především jako Lara Croft, odhalila v pátek pohlaví svého dítěte! V bříšku nosí malou Laru - tedy mrňouse, který bude v budoucnu nakopávat zadky padouchům! 

Přečíst celý článek »

Další jméno, další obsazená role

Do filmové rodiny Lary Croft v novém filmu se (a to doslova) zapojila další herecká legenda. Dominic West, kteerého znáte pravděpodobně nejvíce z historického sbínku 300: Bitva u Thermopyl, nebo ze seriálu The Wire, bude hrát lorda Crofta, otce Lary Croft!

Dnes slaví narozeniny Nathan McCree!

Dnes slaví narozeniny Nathan McCree!

Fenomenální skladatel, autor soundtracků pro první trilogii dílů Tomb Raider a autor nádherné Tomb Raider Sute, má dnes narozeniny! Přejeme jménem všech fanoušků hodně štěstí, hlavně zdraví, splnění všech snů, plno elánu do budoucí práce a mraky inspirace, díky kterým si budeme užívat všechny jeho další díla!

Happy birthday, Nathan!

 

 

Přečíst celý článek »

Socha Lary Croft z Temple of Osiris je téměř tady!

Pamatujete si ještě na tento luxusní sběratelský kousek z dílny Gaming Heads? Pokud potřebujete připomenout, mrkněte se sem >>>

 

Přečíst celý článek »

Dodatek k poslední novince o novém projektu

Studio Crystal Dynamics všechny fanoušky ujistilo, že i přes zahájení práce na novém projektu THE AVENGERS PROJECT je plně zaujato a zahlceno prací na sérii Tomb Raider. Oficiální Twitter říká:

O projektu jisitě brzy uslyšíme mnohem víc. Senior Community Manager studia Crystal Dynamics, Meagan Marie, dodává, že "studio zatím není připraveno uvolnit veřejnosti novinky ohledně budocích výprav Lary Croft."

Přečíst celý článek »

Ohlášené novinky bohužel nejsou o TR

Ohlášené novinky bohužel nejsou o TR

Včera jsme s nadějí informovali o ohlášeném velkém oznámení, které mělo přijít od Square Enix. Bohužel se nejednalo o novinky k nástupci Rise of the Tomb Raider, jak jsme doufali.

Přečíst celý článek »

Další potvrzená postava!

Potvrzeno! Již jsme informovali, že hlavního záporáka filmu bude hrát Walton Goggins. a nyní už víme, že půjde o postavu Mathiase Vogela, velmi pravděpodobně jde o Otce Mathiase, záporáka z Rebootu!

Square Enix majú niečo na pláne

Square Enix majú niečo na pláne

Uvidíme nové dobrodružstvo Lary Croft skôr ako by sme čakali? Dozvieme sa už zajtra.

Přečíst celý článek »
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites