Tomb Raider novinky

Tomb Raider Wanderlust is back!

Tomb Raider Wanderlust is back!

Dear readers,

our project Tomb Raider Wanderlust, now with new face and with new goals for the whole community, will be back very, very soon!

ONLY HOURS LEFT! STAY TUNED!

 

Oficiálne ohlásený komiks Tomb Raider Survivor´s Crusade

Oficiálne ohlásený komiks Tomb Raider Survivor´s Crusade

Crystal Dynamics a Dark Horse dnes vypustili do sveta prvé informácie ku novému pokračovaniu Lariných komiksových príbehov. 

Přečíst celý článek »

Znovu objevené ztracené koncepty!

V archivech Crystal Dynamics se podařilo dohledat koncepty k inzerci Tomb Raider IV, které upadly v zapomnění. Jsou nádherné - ostatně, mrkněte sami!

 

Kliknutím zvětšíte!

Ohledně TR Wanderlust...

Milí čtenáři,

opět pro vás po čase máme novinky týkající se projektu Tomb Raider Wanderlust. Asi jste si již sami pro sebe říkali "další projekt s dobrou myšlenkou, mohl být velmi zajímavý a zase to nevyšlo...", ale není tomu tak! Stále jsme tady, neustále pracujeme, jen jsme se teď tak trochu stáhli do ústraní. Ptáte se proč? Protože jsme se rozhodli pro zásadní změnu, která projekt učiní jiným, ještě lepším, a přitom stále stejným; atraktivním, ještě zajímavějším, ještě více zaměřeným na vás, čtenáře - a stále s esencí toho, co slibuje přinášet - dobrodružství. Na všem se teď pracuje, pilně dřeme na tom, abychom vám přinesli co nejsvěžejší, nejnovější a co nejneočekávanější zážitky! I nadále vás budeme informovat s ohledem na vše, co byste mohli o projektu chtít vědět. Slibujeme, že se vrátíme zpět co nejdříve to půjde. Dejte prosím vědět i ostatním, kteří čekají na novinky. 

Děkujeme za vaší úžasnou podporu a pochopení!

-----------

Dear readers,

We are announcing again news about the Tomb Raider Wanderlust project. Surely you said to yourself "another project, it has a good idea of how it could be interesting, yet things did not work out ..." - but it is not so! We're still here, we're still working, just a little behind the scenes. Why, are you asking? Because we have chosen a major change that will make this project different, even better, and yet the same; attractive, more interesting, more focused on you, the readers; and the essence of what it was supposed to bring - the adventure. Everything is in progress, we are working hard to bring you the freshest, newest and unexpected experience! We will continue to keep you informed of all news you might be interested in. You have our word that we will be back soon. Let others, who are waiting, know as well!

Thank you for your incredible support and understanding!

JSME V CÍLI!

Velmi pravděpodobně jste to již zaregistrovali. Leč pokud by přece jen náhodou ne...

Kickstarterová kampaň opět dokonale ukázala, jak semknutá a jednotná je komunita hráčů Tomb Raider. STÁLE ZBÝVÁ 29 HODIN A PROSTŘEDKY JSOU VYBRÁNY! 
Finální kampaňové video Nathana McCree, které obsahuje další, doposud neuvolněnou skladbu z Tomb Raider Suite "Precious Moments", je poděkováním a zároveň ochutnávkou toho, co přijde! 

Přečíst celý článek »

Tomb Raider Suite jde do finále!

Za nějakých cca. 50 hodin končí Kickstarterová kampaň pro nahrávku CS tohoto úřasného koncertu!

Pokud jste ještě nepřispěli, nepropásněte tuto možnost - nezapomeňte, že jde o VŠECHNO NEBO NIC - projekt proběhne pouze, pokud na něj bude nasbírán dostatek prostředků! Proto pokud můžete, dávejte kolem sebe ještě vědět, aby přispěli i Vaši známí! - NA KICKSTARTER SE DOSTANETE KLIKNUTÍM NÍŽE -

V příspěvku najdete kampaňové video samotného tvůrce - Nathana McCree.

Přečíst celý článek »

Ohlásený Tomb Raider Archives Vol 4.

Ohlásený Tomb Raider Archives Vol 4.

Konečne poznáme dátum vydania poslednej časti Tomb Raider Archives. Počkáme si do februára buduceho roka.

Přečíst celý článek »

Nathan McCree dnes spustil Tomb Raider Suite Kickstarter

Nathan McCree dnes spustil Tomb Raider Suite Kickstarter

Pôvodný skladateľ hudby pre Tomb Raider, Nathan McCree dnes spustil zbierku na Kickstarter za účelom nahrania The Tomb Raider Suite. Viac sa môžete dozviet vo vnútri článku a na odkaze: http://tombraidersuite.com/

Kampaň pobeží presne 1 mesiac a má v pláne vyzbierať £160,000.

Přečíst celý článek »

Nová zbierka komiksov Tomb Raider od Dark Horse

Nová zbierka komiksov Tomb Raider od Dark Horse

Zdá sa, že Dark Horse má v pláne vydať ďalšie pokračovania komiksov Tomb Raider, príbehovo zasadené medzi Rise of the Tomb Raider a nasledujúcou, zatiaľ neohlásenou hrou. 

Přečíst celý článek »

96 hodinový charitatívny maratón Tomb Raider

96 hodinový charitatívny maratón Tomb Raider

96 hodinový maratón Tomb Raider pre charitu Direct Relief. 7 hier Tomb Raider, za štyri dni.

Přečíst celý článek »
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites