Tomb Raider novinky

Cutscény s překladem - Tomb Raider: Chronicles

Cutscény s překladem - Tomb Raider: Chronicles

Je tady první aktualizace tohoto roku, a jak jsme slíbili, nebudeme letos zahálet. Přeložili jsme pro Vás cutscény Tomb Raider 5, které nyní na našem YouTube kanálu najdete i se slovenskými titulky. V nejbližších dnech budou implementovány do patřičných sekcí na stránce. Nezapomeňte si zapnout titulky!

 Seznam videí najdete uvnitř příspěvku.

Přečíst celý článek »

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!

Naši milí Croftomilové,

opět je to tady a opět se rok starý s námi loučí, aby nastoupil rok nový. Taky Vám to tak neskutečně uběhlo?

 

Přečíst celý článek »

Veselé Vánoce Vám přeje Kronika!!!

Vážené Crofťačky a vážení Crofťáci,

je tady opět po roce ten všemi tolik očekávaný Štědrý den. Jménem svým i všech, kteří se podílíme na Kronice, ale i na Tomb Raider Wanderlust, mi dovolte, abych Vám popřál veselé a poklidné prožití svátků, bohatý stůl, splněná všechna přání, pod stromečkem nějaký ten Croft dárek, a hlavně odpočinek a radost v kruhu Vašich nejbližsích.

Synopse Tomb Raider filmu

Všechny ty, kdo očekávají filmový reboot Tomb Raider, jistě potěší zpráva, že natáčení je doslova za rohem! A navíc byla vydána oficiální synopse filnu!

Přečíst celý článek »

Další figurky pro sběratele!

Další figurky pro sběratele!

Lara Croft, jedna z nejikoničtějších a nejznámějších herních postav všech dob, dr pžipojuje k rodině FUNKO!

 

Přečíst celý článek »

FOTOGALERIE Z TOMB RAIDER SUITE

UVNITŘ NAJDETE fotogalerii z Tomb Raider Suite, kterou nám poskytl se svolením Ash Kapriélov z Tomb of Ash.

 

Přečíst celý článek »

Tomb Raider Suite - největší hudební událost roku PRÁVĚ DNES

Přečíst celý článek »

VE STÍNU IKONY

První speciál nového online magazínu věnovaného těm, kteří stáli u zrodu a vzdali hold ikoně, která letos slaví své 20. výročí

---

New on-line magazine Tomb Raider Wanderlust - first anniversary issue to pay a tribute to Lara Croft - Now avivable also in english!

čTĚTE ZDE / READ HERE:

česká verze:

http://apple.co/2hg893v
http://bit.ly/2hmHkIx

english version:

http://bit.ly/2huyXNI
On Apple iBooks available very soon!


#tombraider #laracroft #tombraider20

Stručně o třetím filmu

Lara Croft se pokusí odhalit skutečnou pravdu o osudu jejího otce.
Začátky nejsou jednoduché a o tom bude vědět v novém filmu svoje i Lara Croft. Hlavní hrdinka si bude muset všechny své dovednosti a schopnosti v rebootu Tomb Raidera teprve osvojit a to během pátrání po jejím otci, Richardu Croftovi. Propojení příběhu mezi Larou a Richardem tvořilo hlavní část už v prvním filmu s Angelinou Jolie, kde lorda Crofta hrál Angelinin skutečný otec, Jon Voight. Nicméně se zmínkami kolem uznávaného archeologa jsme se setkali i ve videohrách, naposledy v Rise of Tomb Raider. Producent Graham King k novému filmu řekl, že je to takový „návrat ke kořenům“. Ve filmu budeme sledovat mladou Laru Croft, která se snaží zjistit, jestli je její otec mrtvý nebo živý, což v sobě podle Kinga skrývá emociální prvek, který k ústřední roli zlákal Aliciu Vikander.  

/budoucí padouch v cestě Lary Croft/

Stejně jako v přechozích dvou filmech, bude nepřítelem Lary Croft v Tomb Raiderovi opět muž. Do střetu proti Alicie Vikander se postaví Walton Goggins, kterého jsme viděli v Predátorech, Kovbojích a vetřelcích nebo v American Ultra. Loni se objevil jako jedna z hlavních postav ve westernu Osm hrozných a Quentin Tarantino jej ještě před tím obsadil také do Nespoutaného Djanga. Cizí mu nejsou ani seriály, obýváky navštěvoval prostřednictvím televizních obrazovek, když se vysílaly Policejní odznak, Zákon gangu či Boj o ředitelnu.

Pocta TR - novelizace The Angel of Darkness

Nadaná britská autorka a dabérka hře propadla natolik, že vytvořila vlastní novelizaci hry volně ke stažení a dokonce jí nyní převádí na audioknihu. Vše sice pouze anglicky, přesto byste jí neměli minout! 

 

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites