Tomb Raider novinky

Oznámení soutěže

Je čas si zavzpomínat, než nám vyjde nový Tomb, co vy na to?

KOMPLETNÍ ZNĚNÍ PRAVIDEL ČEKEJTE V PONDĚLÍ!

Průvodce hrou pro Shadow již oznámen!

Shadow of the Tomb Raider se také dočká svého průvodce hrou! Již je k předobjednání, vyjít má souběžně s vydáním hry samotné, tedy 14. září, a cena byla stanovena na 39,99 USD.

 

The Tomb Raider Times #1 in english out!

For those of our followers not familiar with czech language, we have great news!
Even if delayed a bit more than we expected, our first issue dedicated to the SOTTR reveal events, featuring our impressions from it and the game itself, now is out in english too!

 

Vítáme na palubě...

Ahoj všem,

s velkou radostí se dnes ujímám své milé povinnosti, abych Vám předsavil a mezi námi v týmu přivítal novou tvář!
Na základě možnosti se k nám přidat v nultém čísle The Tomb Raider Times se tak rozhodla učinit Dominika, kterou také budete potkávat pod přezdívkou NeverSay. Dominika je zapálenou hráčkou Tomb Raider her, milovnicí Star Wars, občas cosplayerkou, a hlavně má bohaté zkušenosti z vedení stránek jako je naše fansite - je administrátorkou stránky o další kultovní sérii - Assassin's Creed.

Na Kronice se Dominika pomalu, ale jistě zabydlela, zapojuje se do všech projektů a velmi brzy se ujme jednoho ze svých hlavních úkolů - bude naší tváří sociálních sítí, tváří naší stránky pro Vás, fanoušky. Ještě než Vám o sobě řekne alespoň něco málo i ona sama, dovolte mi popřát jí s námi mnoho úspěchu a radosti, mnoho skvěle propařených hodin, pevné nervy s námi chlapy na webu :-D a hlavně mraky zábavy! a teď už mini vzkaz přímo pro Vás:

 Ahojte, veľmi rada robím s fanúšikmi rôzne aktivity ,pridávam obrázky a celkovo si rada čítam názory druhých. Mojim cieľom je preto rozvíjať stránku, získať pre sériu viac fanúšikov a zažiť s vami kopu zábavy.

Rozhovor Camilly o Laře ve Shadow

Přeložili jsme pro Vás krátký rozhovor, který včera publikoval server Entertainment Weekly. V článku nazvaném "Jak se z Lary Croft ve Shadow of the Tomb Raider stává větší záporák" se dabérka Camilla Luddington krátce rozpovídala o svých dojmech z Lary, jak jí vnímá v nadcházející hře.

Přečíst celý článek »

Seznamte se s vývojáři!

Jak se nám pomalu přibližuje vydání Shadow of the Tomb Raider, dostali jsme možnost se za pomoci videomedailonků seznámit s týmem a pozadím vývoje hry. V našem seznamu videí je najdete postupně všechny!

 

 

Měníme službu pro magazíny!

Rozhodli jsme se pro drobnou změnu, kterou jste možná už i zaregistrovali - týká se služby pro čtení našeho online magazínu The Tomb Raider Times
Osobně jsem byl s Issuu spokojen i nespokojený zároveň, zdálo se mi poněkud neohrabané, co se týká uživatelského prostředí. Nějakou chvilku jsem hledal možnosti, jak situaci vylepšit, a za sebe jsem našel alternativu, se kterou spokojený jsem, proto jsme se rozhodli naše magazíny přesunout a i nadále publikovat pod službou Yumpu. 

The Tomb Raider Times

Náš nový online občasník, který pro Vás shrne dojmy z revealů Shadow of the Tomb Raider a v nultém čísle (uvnitř) přinese vysvětlení plánů do budoucna. 
UPDATE: Nově na Yumpu!

Čtěte online!

Přečíst celý článek »

SOTTR - Nový artwork on Andy Park-a

SOTTR - Nový artwork on Andy Park-a

Možno ste už z obálok časpopisov postrehli, že sa von dostal nový obrázok Lary zo Shadow. Jendá sa o ilustráciu od Andy Park-a, ktorý je pôvodným ilustrátorom komiksov Tomb Raider od Top Cow. Plnú verziu obrázku možno nájsť vo vnútri.

Přečíst celý článek »

SOTTR - Všetky dostupné edície

Šialenstvo začína! Tak ako je tomu už dnes zvykom, aj Shadow of the Tomb Raider sa dostane na trh v mnohých edíciách s rozličnými bonusmi. My sme si na jednotnlivé verzie posvietili v článku.

Podrobný návod na uľahčenie vašeho rozhodovania je vo vnútri i tip ako hru mať už 12. septembra!

 

 

Přečíst celý článek »
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites