Tomb Raider novinky

Celý trailer k filmu Tomb Raider a exkluzívne interview s Aliciou Vikander od IGN

Celý trailer k filmu Tomb Raider a exkluzívne interview s Aliciou Vikander od IGN

Tak a je to konečne tu! Po včerajšom "teaser" trailer nás už o malú chvíľu čaká jeho kompletná verzia. Pri tejto príležitosti bude videoherná stránka IGN hostiť exkluzívny rozhovor s novou fimlovou Larou Croft - Aliciou Vikander.

Přečíst celý článek »

KONEČNĚ OFICIÁLNĚ ke třetímu filmu!

Tak jsme se dnes konečně dočkali! !Ven" se dostává první oficiální poster a teaser trailer k novému filmu s Aliciou Vikander.
Film má své vlastní logo, a to nejlepší - během zítřka bude teaser následovat plnohodnotný trailer!

 

v příspěvku najdete poster a oficiální sociální kanály filmu-

Přečíst celý článek »

Mezinárodní Tomb Raider turnaj - otevřeny registrace!

Pokud jste soutěživí, milujete jako my Tomb Raider hry a vždycky jste snili o tom, že budete s někým závodit v tom, kdo je důkladnější a rychlejší vykradač hrobek, je tato zpráva přesně pro Vás!

V září totiž odstartovaly registrace do prvního mezinárodního TOMB RAIDER CUP turnaje, který organizují Nerd Brain & RenéMitStrich.
Podrobnější info hledejte uvnitř.

Přečíst celý článek »

Nový skladatel pro Tomb Raider film?

Již jsme Vás na Kronice informovali, že novým filmem se po hudební stránce má zabývat hudební velikán James Newton Howard. Podle zpráv oficiální fan stránky Raiding the Globe se však zdá, že by vše mohlo být jinak! Na oficiálním webu jiného skladatele, Toma Holkenborga, který je znám také coby Junkie XL, se objevil v seznamu projektů film Tomb Raider, u kterého je uveden coby skladatel. Takže by to mohlo být také úplně jinak... uvidíme, co přinese čas, každopádně nelze vyloučit ani spolupráci obou skladatelů.

Junkie XL je známý tím, že stejně jako skladatel soundtracku pro reboot série, Jason Graves, vytváří i vlastní nástroje. 

Demoverze remake Tomb Raider II je zde!

Jako nečekané překvapení pro všechny ty, kdo sledují jeho projekt (informovali jsme) Nicobass vypustil oproti předpokládanému datu slíbenou demoverzi o den dříve, tedy včera. Demoverze sestává z větší částí první úrovně a je volně ke stažení. Stáhnout můžete kliknutím na banner níže.

Uvnitř příspěvku najdete i potřebné systémové požadavky ke spuštění hry. Pokud náhodou nemáte čas stahovat, nebo Váš stroj hru neudýchá, připraviil jsme Vám rovnou gameplay video z externího zdroje. Abychom nespoilerovali, najdete jej skryté uvnitř, už teď ale mohu říci, že Nicobass odvedl naprosto neuvěřitelnou práci, která bere dech a je hodna i oficiálního vydání tvůrci.

Přečíst celý článek »

Rise of the Tomb Raider se dočká dalšího upgrade

Právě dnes se světem Tomb Raider opět rozlehla novinka, týkající se aktuálního hitu Rise of the Tomb Raider. Tvůrci spolu s firmou Nixxies Software vyvinuli upgrade pro XBOX One X, který vyuužívá možností výkonu, kterým tato mašinka disponuje oproti předchozím generacím. Upgrade vyjde 7. listopadu. Podrobnosti najdete v článku.

 

Přečíst celý článek »

[SOHAD] Že by se blížily filmové novinky?

Na stránkách studia GK Films, které stojí za připravovaným filmovým rebootem, se ve slideru, který oznamuje aktuální projekty, objevil i Tomb Raider, i když bez odkazu, který by přinášel více informací. Proto je ovšem velmi pravděpodobné, že se novinek dočkáme již velmi brzy!

Tomb Raider Underworld zpětně kompatibilní s XBOX One!

Dnes XBOX oznámil, že Tomb Raider: Underworld je nyní zpětně kompatibilní s XBOX One, takže jen sbalit výbavu a hurá do Hellheimu!

FAQ ohledně kompatibility v angličtině najdete zde >>>

Project went live already!

Dear followers and readers,

in case you missed it, we are excited to inform you that our project "Tomb Raider Wanderlust" is now LIVE AGAIN! After a period of quietness, we prepared to you whole new concept, more adventurous than ever before! Just click the banner bellow to visit the site - and don't forget to boorkmark us and share all over!

Now it comes! The adventure!

 

 

Informations for our czech and slovak readers are translated inside the post!
Čeští a slovenští čtenáři najdou odpovědi na své dotazy uvnitř příspěvku.

Přečíst celý článek »

Tomb Raider Wanderlust is back!

Tomb Raider Wanderlust is back!

Dear readers,

our project Tomb Raider Wanderlust, now with new face and with new goals for the whole community, will be back very, very soon!

ONLY HOURS LEFT! STAY TUNED!

 

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites