Tomb Raider novinky

Sprievodná webstránka ku Tomb Raider Suite konečne spustená

Sprievodná webstránka ku Tomb Raider Suite konečne spustená

Hudobný projekt od Nathana McCree sa dnes dočkal prepracovanej webovej stránky s plnefunkčným obchodom a novými informáciami o svetovom koncertnom turné. Viac na www.tombraidersuite.com

Přečíst celý článek »

Tomb Raider filmy s Angelinou Jolie sa dostanu na 4K Blu-ray

Tomb Raider filmy s Angelinou Jolie sa dostanu na 4K Blu-ray

Filmy Lara Croft ‘Tomb Raider’ v hlavnej úlohe s Angelinou Jolie sa oba dostanú na  4k Ultra HD Blu-ray a to tesne pred príchodom nového filmu do kín. Fanúšikovia tak dostanú príležitosť pripomenúť si Larine originálne dobrodružstvá na striebornom plátne, a to v špičkovej kvalite. 

 

 

Přečíst celý článek »

Tomb Raider Underworld v lednu zdarma na XBOX Live GOLD

Pokud vlastníte XBOX, určitě Vám neušlo, když jsme loni psali o zpětné kompatibilitě Tomb Raider: Underworld. Máme pro Vás další skvělou zprávu - TRU se nyní dostal do lednového výběru Games with Gold a pro vlastníky předplaceného XBOX Live Gold je k dispozici ke stažení ZELA ZDARMA od 1. DO 15. LEDNA!

Všetko dobré do nového roka!

Všetko dobré do nového roka!

Tím Kroniky Tomb Raider praje všetkým fanušikom Lary Croft len to najlepšie do nového roku. 

Nech je plný nezabudnuteľných herných a filmových zážitkov. 

Máme sa na čo tešiť.

 

Přečíst celý článek »

Šťastné a veselé!

Naši milí spolutombraiderovci,

Je to až neuvěřitelně rychle opět tady, rok se s rokem zase sešel a máme tady dnes Štědrý den. Víme, že jste se na něj určitě těšili stejně tak jako my, máte za sebou plno příprav a před sebou dost možná ty vůbec nejhezčí chvíle v roce. Dovolte nám, abychom Vám popřáli, abyste je prožili v klidu, pohodě a míru, abyste pod stromkem našli to, co si přejete (plus i ty ponožky, těch není nikdy dost :-P), aby se Vám vyhnuly kosti v jídle, ale hlavně abyste si odpočali a nabrali sil. Pokud se pod stromkem navíc dočkáte něčeho spojeného s TR, bude to ještě o fous lepší. A ještě něco – přejeme úspěšnou expedici při hledání zlatého prasátka!

Tak tedy Šťastné a veselé a děkujeme, že jste s námi.

Váš tým Kroniky

ČEKALI JSME A DOČKALI JSME SE

No a je to konečně oficiálně tady! Square Enix oficiálně oznámili, že se chystá NOVÝ TOMB RAIDER! ZNĚNÍ TOHOTO OZNÁMENÍ NAJDETTE UVNITŘ! A i když je to možná jen shoda, možná nám tvůrci zanechali ještě jednu perličku - zkuste si postupně po sobě přečíst začáteční písmena každé věty... připomínáme, že spekulovaný název nové hry zní “Shadow of the Tomb Raider”.

Přečíst celý článek »

Steam VR

Hrajete na Steamu, máte rádi Laru Croft a vlastníte HTC Vive nebo Ocuuls Rift? Ano? Pak Vás potěšíme. Nyní máte možnost se po halách sídla Croftů projít NA VLASTNÍ KŮŽI! K Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration byla přidána kompatibilita pro VR technologii v kapitole Blood Ties!

Update je zdarma, prohledat budete moci vlastním zrakem pracovnu lorda Crofta, sklepení a hlavní halu sídla. Pokud vlastníte pouze základmí hru, můžete dodatek získat zakoupením season passu nebo dodatku DLC "20 Year Celebration".

Doba remaků

Doba remaků

O tom, že původní Tomb Raider má v srdcích fanoušků své výhradní místo, i když už je na světě dvacet a víc let, není pochyb. Věděli jste, že se pracuje na třech remacích klasiky souběžně?

Přečíst celý článek »

Poslední Survivor's Crusade ohlášen!

Poslední Survivor's Crusade ohlášen!

Čtvrtý a závěrečný komiks z řady Survivor's Crusade byl oznámen! A Lara si ho nadělí ke svým narozeninám, vyjít totiž má 14. února 2018.

Přečíst celý článek »

Ohlasený artbook k filmu Tomb Raider (2018)

Ohlasený artbook k filmu Tomb Raider (2018)

Na obchodnom portály Amazon sa objavila sprievodná kniha k blížiacemu sa novému flmu: Tomb Raider: The Art and Making of the Film. Vyjde niekoľko dní po premiére filmu, 20. marca 2018.

Přečíst celý článek »
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites