Tomb Raider Legend charaktery postav

Anaya

AnayaJe stavební inženýrka pracující v chudých oblastech Jižní Ameriky. Byla Lařinou přítelkyní už na univerzitě a společně prožily tragédii poblíž Segou. Poté začala budovat svou vlastní slibnou kariéru, která často křížila Lařinu cestu.

James W. Rutland mladší

James W. RutlandVyrostl v prostředí obrovského bohatství a spousty privilegií. Nastoupil do vojenské akademie ve West Pointu a jen taktak se mu podařilo vystudovat. Jakkoli to bylo těžké, je rád, protože mu to vštípilo cílevědomost a pocit velké moci, že se mu hodí být mimo armádu. Je to charismatický muž zvyklý dostávat všechno, co chce; tentokrát však o předmět jeho zájmu usiluje také Lara.

Zip

ZipZip je v Lařině týmu hlavně přes techniku a logiku. Pobývá buď v dodávce nebo v řídící místnosti u Lary doma a je s ní neustále v kontaktu prostřednictvím headsetu. Rád vtipkuje, je velmi chytrý a mazaný. Kdysi patřil ke špičce, ale po několika letech, které strávil ve vězení, klesl o stupínek níže a začal nesnášet vše, co je nařízeno shora. Bývalý počítačový hacker tedy nyní pracuje s Larou na protest a pro napětí s ním spojené. Je Laře oddaný a skutečně se královsky baví, aniž by při tom byl zatčen.

Alister Fletcher

Alister FletcherAlister je Lařin výzkumný asistent, další odborník na historické záhady, který srší novými nápady a který dokáže uskutečnit rychlý, dodatečný výzkum, zatímco je Lara v terénu. V týmu je za účelem ověřování teorií, odhalování tajemství, která nikdo jiný odhalit nedokáže, a taky proto, že se pro nic jiného jeho excentrické znalosti nehodí. Jinak je to škrobený a ostrý muž, který bere všechno příliš vážně.

Toru Nishimura

Toru NishimuraToru Nishimura býval smělý, šťouravý reportér, který při svých nebezpečných vyšetřováních nejednou zkřížil Lařinu cestu. Nyní je to bohatý médijní magnát, pohodlný a spokojený, ale pořád se mu stýská po dobrodružství a riskování. Kdykoliv Lara ve svých dobrodružstvích zavítá k němu do města, rád se s ní sejde. Ačkoli nyní je trochu opatrnější - má povinnosti a závazky, z nichž některé trochu smrdí, a potřebuje mít dobrý vztah s Japonskou mafií.

Shogo Takamoto

Shogo TakamotoShogo Takamoto je Yakuza Kamicho (šéf), který miluje starověké zbraně. Nejen, že je mocný a uznávaný japonskými gangy, ale také se zapojil do ilegální činnosti týkající se starověkých památek - deprimuje sběratele a dobrodruhy zaměňováním originálů za padělky. I přes svou nedůvěryhodnou reputaci je stále hráčem díky své schopnosti vyčmuchat, po čem lidi opravdu touží, a pak je na to lákat, dokud touha nezatemní jejich zdravý rozum. Na jeho poslední střet s Larou mu nezůstaly zrovna příjemné vzpomínky, ale odplatu raději neplánuje, protože možné selhání by mu mohlo zničit pověst.

 

Tomb Raider Legend © Crystal Dynamics & Eidos Interactive

Vydáno: duben 2006
PC, Mobile, PS 2, PSP, GameCube, GBA, Nintendo DS, Xbox 360, Xbox

Rádi čteme tento příběh:

Legend menu

Další charaktery postav

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites