Tomb Raider Underworld - Lara's Shadow

V březnu 2009 vychází druhý datadisk pro Tomb Raider 8, celým názvem Tomb Raider: Underworld - Lara's Shadow. Datadisk vytvořila firma Crystal Dynamics, vydal jí Eidos Interactive. Datadisky jsou k dispozici pouze pro XBOX.

Tomb Raider 8 datadisk 2 - co je jinak

Datadisk Tomb Raider 8  byl vyvinut pro hráče XBOXu. Drží se všeho, co znáte z Tomb Raidera 8, čekají vás nové pasti a nové vlny nepřátel. Děj přímo navazuje na události po skončení osmého dílu. Zásadní změnou v hratelnosti je fakt, že nehrajete za Laru, ale jejího Atlantského dvojníka. Více se tedy zaměřujwete na boj beze zbraní a k dispozici máte dočasné zrychlení pohybů a větší sílu, než měla Lara.

Příběh druhého datadisku Tomb Raider 8

Druhý datadisk pro Tomb Raider 8 navazuje na události těsně před koncem Underworldu. Natla, zasažená kladivem, je sice zle pochroumaná, ale její šílenost jí nepřešla a stále touží po ovládnutí světa. Posílá dvojnici za Larou, aby jí odstranila z cesty. Lara však dvojnici ovládne příkazem a dá jí svobodu. Dvojnice se sama o své vůli ještě zajde podívat za Natlou.

Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd. | Official Tomb Raider social media sites